21 серпня 2019р.

Постановою Національної комісіі, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг від 20 серпня 2019 року № 1710 доповнено додаток до Постанови Національної комісіі, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг від 14.червня 2018 року № 442 щодо надання права на провадження діяльності з вироблення електричної енергії на збудованій СЕС на території Роздорської селищної ради Синельниківського району Дніпропетровській області.

Тексти Постанов оприлюднені на сайті НКРЕКП: 

07 серпня 2019р.

ТОВ "РОЗВИТОК СХІД" закінчено будівництво нової сонячної електростанціїї на території Роздорської селищної ради в Синельниківському районі Дніпропетровської області.

27 червня 2019р.

ТОВ "РОЗВИТОК СХІД" розпочато будівництво нової сонячної електростанціїї на території Роздорської селищної ради в Синельниківському районі Дніпропетровської області.

26 квітня 2019р.

ТОВ "РОЗВИТОК СХІД" розпочато підготовчі роботи на земельній ділянці на території Роздорської селищної ради в Синельниківському районі Дніпропетровської області.

19 червня 2018р.

Постановою Національної комісіі, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг від 14.червня 2018 року № 442 ТОВ "РОЗВИТОК СХІД" надано ліцензію на право провадження діяльності з вироблення електричної енергії.

05 червня 2018р.

 

Відповідно до законів України "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг", "Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення", а також згідно розділу 2 Постанови НКРЕКП «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» № 866 від 30 червня 2017 року, Товариство з обмеженою відповідальністю «РОЗВИТОК СХІД» (ЄДРПОУ 41778249) виносить на відкрите обговорення мешканців Любимівської ОТГ Дніпропетровської області питання щодо встановлення цін (тарифів), зокрема «зеленого» тарифу на електроенергію, вироблену на об’єкті: сонячна електростанція Товариства з обмеженою відповідальністю «РОЗВИТОК СХІД» потужністю 1 МВт на території Дібровської сільської ради, Синельниківського району Дніпропетровської області, розташований на території Любимівської сільської об’єднаної територіальної громади близько села Діброво.

   Оскільки введення в експлуатацію вказаного комплексу сонячної електростанції відбувається у  2018 році, при розрахунку «зеленого» тарифу буде застосовуватись коефіцієнт «зеленого» тарифу 2,79, як для наземної СЕС, яка була введена в експлуатацію з 01.01.2017 по 31.12.2019, згідно із Законом України «Про альтернативні джерела енергії». Строк, протягом якого від зацікавлених осіб приймаються зауваження і пропозиції, дорівнює 14 календарних днів, з часу оприлюднення даного повідомлення на сайті Товариства з обмеженою відповідальністю «РОЗВИТОК СХІД» (ЄДРПОУ 41778249).

   Після збору всіх зауважень і пропозицій, протягом відведеного строку, Товариством з обмеженою відповідальністю «РОЗВИТОК СХІД» (ЄДРПОУ 41778249) будуть проведені відкриті слухання, з приводу встановлення «Зеленого» тарифу на електроенергію, вироблену на об’єкті: комплекс сонячної електростанції Товариства з обмеженою відповідальністю «РОЗВИТОК СХІД» потужністю 1 МВт на території Дібровської сільської ради, Синельниківського району Дніпропетровської області, розташований  на території Любимівської сільської об’єднаної територіальної громади близько села Діброво, які пройдуть із залученням мешканців села Діброво, Любимівської сільської об’єднаної територіальної громади, органів виконавчої влади та/або органів місцевого самоврядування 23 червня 2018 року об 11 год.

Адреса проведення відкритих слухань:
Дніпропетровська область, Любимівська сільська об’єднана територіальна громада, село Любимівка, вул. Садова, 1.
Всіх охочих прийняти участь у відкритих обговореннях просимо пройти попередню реєстрацію. З вищезазначеного та по всіх інших питаннях просимо звертатися за телефоном: (073) 449-06-21 та/або електронною поштою: developmenteast2017gmail.com