top of page

21 серпня 2019р.

Постановою Національної комісіі, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг від 20 серпня 2019 року № 1710 доповнено додаток до Постанови Національної комісіі, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг від 14.червня 2018 року № 442 щодо надання права на провадження діяльності з вироблення електричної енергії на збудованій СЕС на території ----------- селищної ради ------------- району ------------- області.

Тексти Постанов оприлюднені на сайті НКРЕКП: 

07 серпня 2019р.

ТОВ "РОЗВИТОК СХІД" закінчено будівництво нової сонячної електростанціїї на території ------------ селищної ради в -------------- районі ------------- області.

27 червня 2019р.

ТОВ "РОЗВИТОК СХІД" розпочато будівництво нової сонячної електростанціїї на території ------------ селищної ради в -------------- районі --------------- області.

26 квітня 2019р.

ТОВ "РОЗВИТОК СХІД" розпочато підготовчі роботи на земельній ділянці на території ----------- селищної ради в -------------- районі ---------------- області.

19 червня 2018р.

Постановою Національної комісіі, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг від 14.червня 2018 року № 442 ТОВ "РОЗВИТОК СХІД" надано ліцензію на право провадження діяльності з вироблення електричної енергії.

05 червня 2018р.

 

Відповідно до законів України "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг", "Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення", а також згідно розділу 2 Постанови НКРЕКП «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» № 866 від 30 червня 2017 року, Товариство з обмеженою відповідальністю «РОЗВИТОК СХІД» (ЄДРПОУ 41778249) виносить на відкрите обговорення мешканців Любимівської ОТГ Дніпропетровської області питання щодо встановлення цін (тарифів), зокрема «зеленого» тарифу на електроенергію, вироблену на об’єкті: сонячна електростанція Товариства з обмеженою відповідальністю «РОЗВИТОК СХІД» потужністю 1 МВт на території ---------- сільської ради, ------------ району ---------------- області, розташований на території ----------- сільської об’єднаної територіальної громади близько села ----------.

   Оскільки введення в експлуатацію вказаного комплексу сонячної електростанції відбувається у  2018 році, при розрахунку «зеленого» тарифу буде застосовуватись коефіцієнт «зеленого» тарифу 2,79, як для наземної СЕС, яка була введена в експлуатацію з 01.01.2017 по 31.12.2019, згідно із Законом України «Про альтернативні джерела енергії». Строк, протягом якого від зацікавлених осіб приймаються зауваження і пропозиції, дорівнює 14 календарних днів, з часу оприлюднення даного повідомлення на сайті Товариства з обмеженою відповідальністю «РОЗВИТОК СХІД» (ЄДРПОУ 41778249).

   Після збору всіх зауважень і пропозицій, протягом відведеного строку, Товариством з обмеженою відповідальністю «РОЗВИТОК СХІД» (ЄДРПОУ 41778249) будуть проведені відкриті слухання, з приводу встановлення «Зеленого» тарифу на електроенергію, вироблену на об’єкті: комплекс сонячної електростанції Товариства з обмеженою відповідальністю «РОЗВИТОК СХІД» потужністю 1 МВт на території ---------- сільської ради, -------------- району ---------------- області, розташований  на території ---------- сільської об’єднаної територіальної громади, які пройдуть із залученням мешканців села -------, ----------- сільської об’єднаної територіальної громади, органів виконавчої влади та/або органів місцевого самоврядування 23 червня 2018 року об 11 год.

Адреса проведення відкритих слухань:
---------------- область, --------- сільська об’єднана територіальна громада, село ---------, вул. ---------, 1.
Всіх охочих прийняти участь у відкритих обговореннях просимо пройти попередню реєстрацію. З вищезазначеного та по всіх інших питаннях просимо звертатися за телефоном: (073) 449-06-21 та/або електронною поштою: developmenteast2017gmail.com

bottom of page